
Montreux Radio Alarm Clock
Art. no : 10801300
Montreux Radio Alarm Clock. AM / FM Radio with speaker and analogue alarm clock.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10801300 OE Montreux Radio alarm clock |
| Color(s) : | Blue |
| Material : | ABS plastic |
| Features : | AM / FM Radio with speaker and analogue alarm clock. |
| Length : | 6,50 cm |
| Height : | 2,80 cm |
| Width : | 12,00 cm |
| Width : | 12,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |