
Classic Radio With Temperature
Art. no : 10801100
Classic Radio With Temperature. AM / FM Radio, featuring calendar, thermometer, humidity, time, alarm. Requires 3 AAA batteries (not included). Wood.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10801100 Classic radio with temperature |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 434 |
| Color(s) : | Brown |
| Material : | Wood. |
| Features : | Classic wooden radio with AM / FM Radio |
| Weight : | 874 gram |
| Length : | 23,00 cm |
| Height : | 10,00 cm |
| Width : | 10,00 cm |
| Width : | 10,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |