
Floating Duck Radio
Art. no : 10800300
Floating Duck Radio. Lie back, relax in the bath and listen to your favourite tunes from this cute duck radio.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10800300 Floating duck radio |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 434 |
| Color(s) : | Yellow |
| Material : | plastic |
| Features : | Listen to your favorite tunes with this cute floating duck AM/FM radio when taking your relaxing bath. |
| Weight : | 310 gram |
| Length : | 14,00 cm |
| Height : | 13,00 cm |
| Width : | 9,00 cm |
| Width : | 9,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |