
Dunlop 27 Pcs Tool Set
Art. no : 10407900
Dunlop 27 Pcs Tool Set. Tool set including hammer, spanner, pliers, sockets and bits, connection bar, combination wrench, screwdriver and 3 metre tape. Dunlop measuring tape in a foldable with easy to carry pouch.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10407900 DL 27 pcs Tool set |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 99 |
| Color(s) : | Black Solid / Yellow |
| Material : | metal |
| Features : | Tool set including hammer |
| Weight : | 1427 gram |
| Length : | 30,00 cm |
| Height : | 6,00 cm |
| Width : | 18,00 cm |
| Width : | 18,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |