
Head Light
Art. no : 10407800
Head Light. 3 Bright LED head torch for carpenters and all outdoor sport activities.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10407800 3 LED Head light |
| Color(s) : | Silver |
| Material : | plastic |
| Features : | 3 bright LED head torch for carpenters and all outdoor sport activities. |
| Weight : | 116 gram |
| Length : | 6,00 cm |
| Height : | 5,00 cm |
| Width : | 7,00 cm |
| Width : | 7,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |