
Dunlop 5 Pcs Emergency Set
Art. no : 10407600
Dunlop 5 Pcs Emergency Set. Pouch with Dunlop dynamo torch , first aid kit , ponch and safety vest. 600D polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10407600 DL 5 pcs Emergency set |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 102 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | 600D polyester. |
| Features : | Pouch with Dunlop dynamo torch |
| Weight : | 636 gram |
| Length : | 18,00 cm |
| Height : | 5,50 cm |
| Width : | 24,00 cm |
| Width : | 24,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |