
Dunlop Stud Finder
Art. no : 10407100
Dunlop Stud Finder. Detector for finding wood and metal studs and electric wire in walls, 2 pencils and a belt pouch included. 600D polyester pouch.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10407100 DL Stud finder |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 101 |
| Color(s) : | Black Solid / Yellow |
| Material : | 600D polyester pouch. |
| Features : | Detector for finding wood and metal studs and electric wire in walls |
| Weight : | 312 gram |
| Length : | 19,00 cm |
| Height : | 4,50 cm |
| Width : | 8,00 cm |
| Width : | 8,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |