
Karabiner Measuring Tape
Art. no : 10406600
Karabiner Measuring Tape. 2 Metres.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10406600 Carabiner measuring tape 2M |
| Color(s) : | Blue / Silver |
| Material : | Plastic (100% PP) |
| Features : | 2 Meters. In Inches and in CM. |
| Weight : | 52 gram |
| Length : | 9,00 cm |
| Height : | 1,30 cm |
| Width : | 5,00 cm |
| Width : | 5,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |