
Measuring Tape
Art. no : 10406500
Measuring Tape. 2 Meters, spirit level, notebook and pen.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10406500 Meas. tape memo pad level 2M |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 97 |
| Color(s) : | Black Solid / Yellow |
| Material : | Plastic (100% PP) and metal (stainless steel) clip |
| Features : | 2 meters |
| Weight : | 96 gram |
| Length : | 6,00 cm |
| Height : | 2,50 cm |
| Width : | 8,00 cm |
| Width : | 8,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |