
Solar LED Rotatable Torch
Art. no : 10406400
Solar LED Rotatable Torch. 3 LED solar torch with rotatable head, with this environmentally friendly torch you do not need batteries.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10406400 Solar LED rotatable torch |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 108 |
| Color(s) : | Black Solid / Silver |
| Material : | plastic |
| Features : | 3 LED solar torch with rotatable head |
| Weight : | 92 gram |
| Length : | 14,00 cm |
| Height : | 3,00 cm |
| Width : | 4,00 cm |
| Width : | 4,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |