
Pocket Knife Multi Tool
Art. no : 10405600
Pocket Knife Multi Tool. Nicely designed 18 function tool with pouch. Presented in a luxury gift box.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10405600 MM multi tool w/neoprene pouch |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 95 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | metal |
| Features : | Nice designed 18 functions tool with pouch. Presented in a luxury gift box. |
| Length : | 15,50 cm |
| Height : | 4,00 cm |
| Width : | 16,30 cm |
| Width : | 16,30 cm |
| Country of origin : | CHINA |