
Dunlop Multi Function Tool
Art. no : 10405200
Dunlop Multi Function Tool. High quality 18 function tool with pouch. 600D polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10405200 DL Multi function tool |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 95 |
| Color(s) : | Black Solid / Yellow |
| Material : | 600D polyester. |
| Features : | High quality 18 functions tool plier, scissor, can opener, philips screw driver, knife, screw driver, mini screwdriver, bottle opener, fish saw with pouch. |
| Weight : | 298 gram |
| Length : | 12,00 cm |
| Height : | 4,00 cm |
| Width : | 5,50 cm |
| Width : | 5,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |