
Dunlop Measuring Tape
Art. no : 10405000
Dunlop Measuring Tape. 3 Metre measuring tape including belt clip.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10405000 DL Measuring tape 3 meter |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 97 |
| Color(s) : | Black Solid / Yellow |
| Material : | Plastic (100% ABS) |
| Features : | 3 meter measuring tape including belt clip. In cm and Inches |
| Weight : | 82 gram |
| Length : | 7,50 cm |
| Height : | 2,50 cm |
| Width : | 6,50 cm |
| Width : | 6,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |