
Dunlop Laser Level
Art. no : 10404900
Dunlop Laser Level. Projects a laser beam to show a straight line in order to avoid slanting fixtures on your wall or any other surfaces.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10404900 DL Laser level |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 101 |
| Color(s) : | Black Solid / Yellow |
| Material : | plastic |
| Features : | Projects a laser beam to show a straight line in order to avoid slanting fixtures on your wall or any other surfaces. Laser distance: 1,5 meters. |
| Weight : | 60 gram |
| Length : | 9,00 cm |
| Height : | 5,50 cm |
| Width : | 2,50 cm |
| Width : | 2,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |