
Dunlop Torch Small
Art. no : 10404600
Dunlop Torch Small.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10404600 DL Torch small |
| Color(s) : | Black Solid / Yellow |
| Material : | ABS plastic, aluminium |
| Features : | torch with cord and batteries in Dunlop ABS plastic gift box. Size torch : length 10cm * diameter 1,6 cm |
| Weight : | 96 gram |
| Length : | 6,50 cm |
| Height : | 2,50 cm |
| Width : | 15,50 cm |
| Width : | 15,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |