
Tape Measure With Sprit Level
Art. no : 10404000
Tape Measure With Sprit Level. 2 Metre tape measure, with sprit level.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10404000 Leveler and measuring tape |
| Color(s) : | White Solid |
| Material : | Plastic (100% PP) and metal (stainless steel) clip |
| Features : | Measures up to 2 meters with level. |
| Weight : | 38 gram |
| Length : | 9,00 cm |
| Height : | 1,00 cm |
| Width : | 5,50 cm |
| Width : | 5,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |