
Tape Measure
Art. no : 10403800
Tape Measure. 3 Metre measuring tape including belt clip.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10403800 Measuring tape II 300 cm |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 97 |
| Color(s) : | Silver |
| Material : | Plastic (100% PP) and metal (stainless steel) clip |
| Features : | 3 Meter measuring tape including belt clip. In CM and Inches |
| Weight : | 90 gram |
| Length : | 6,50 cm |
| Height : | 2,00 cm |
| Width : | 5,50 cm |
| Width : | 5,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |