
Dynamo Torch
Art. no : 10403402
Dynamo Torch. Torch automatically recharges when pressing the grip. Offers a 2 LED that works with a dynamo system. Environment friendly no batteries needed.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10403402 dynamo torch trans orange |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 108 |
| Color(s) : | Orange |
| Material : | plastic |
| Features : | Offers a 2 LED that works with a dynamo system. Environment friendly no batteries needed. |
| Length : | 10,00 cm |
| Height : | 2,50 cm |
| Width : | 5,00 cm |
| Width : | 5,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |