
Dunlop 4 Pcs Car Set
Art. no : 10402400
Dunlop 4 Pcs Car Set. Tyre gauge, torch, profile tyre measure in pouch. 600D Polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10402400 Dunlop 4 pcs car set |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 102 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | 600D Polyester. |
| Features : | Tyre gauge |
| Weight : | 328 gram |
| Length : | 16,00 cm |
| Height : | 3,50 cm |
| Width : | 20,00 cm |
| Width : | 20,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |