
Dunlop 8 Pcs Car Set
Art. no : 10402300
Dunlop 8 Pcs Car Set. Ratchet tie, poncho, GS certificated jumper cable, first aid kit, black gloves, safety blanket and warning triangle, in pouch. 600D.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10402300 Dunlop 8 pcs car set |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 103 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | 600D. |
| Features : | Ratchet tie |
| Weight : | 2780 gram |
| Length : | 34,00 cm |
| Height : | 18,00 cm |
| Width : | 34,00 cm |
| Width : | 34,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |