
Dunlop 7 Pcs Car Set
Art. no : 10402100
Dunlop 7 Pcs Car Set. Camera, yellow safety vest, poncho, safety blanket, black gloves, Sunrise BP pen, torch with transparent pouch. Plastic PVC.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10402100 Dunlop 7 pcs car set |
| Color(s) : | Transparent white |
| Material : | Plastic PVC. |
| Features : | Camera |
| Weight : | 566 gram |
| Length : | 13,50 cm |
| Height : | 8,00 cm |
| Width : | 32,00 cm |
| Width : | 32,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |