
Dunlop Multi Function Knife
Art. no : 10401900
Dunlop Multi Function Knife. High quality 15 functions knife in pouch.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10401900 Dunlop multi function knife |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 83 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | metal, plastic |
| Features : | 15 functions: large blade, Philipps screwdriver, leather needle, 3 mm screwdriver, awl, multi purpose hook, cap lifter with crate opener and 4 mm screwdriver, can opener, sissors, fish scaler with hook disgorger, wood saw, key ring |
| Weight : | 130 gram |
| Length : | 10,00 cm |
| Height : | 2,00 cm |
| Width : | 6,00 cm |
| Width : | 6,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |