
Dunlop 31 Pcs Tool Set
Art. no : 10401700
Dunlop 31 Pcs Tool Set. 2 Pcs screwdriver, hammer, knife, torch, manometer, tape, screwdriver handle with connector, 10 bits and 9 sockets, cutting pliers and pliers, in pouch. 600D Polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10401700 Dunlop 31 pcs tool set |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 99 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | 600D Polyester. |
| Features : | 2 pcs Screwdriver |
| Weight : | 1340 gram |
| Length : | 29,50 cm |
| Height : | 8,00 cm |
| Width : | 19,50 cm |
| Width : | 19,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |