
Dunlop 15 Pcs Tool Set
Art. no : 10401600
Dunlop 15 Pcs Tool Set. 6 Piece screwdriver, 2 piece pliers, 6 piece spanner set, all in a pouch. 600D.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10401600 Dunlop 15 pcs toolset |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 99 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | 600D. |
| Features : | 6 pcs Screw drivers |
| Weight : | 1420 gram |
| Length : | 34,00 cm |
| Height : | 8,00 cm |
| Width : | 20,00 cm |
| Width : | 20,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |