
Safety Vest In Pouch
Art. no : 10401000
Safety Vest In Pouch. Be visible in traffic with this safety jacket. EN 471 compliant.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10401000 Safety vest in pouch yellow |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 106 |
| Color(s) : | Yellow |
| Features : | Be visible in traffic with this safety jacket.EN 471 compliant. |
| Weight : | 158 gram |
| Length : | 20,00 cm |
| Height : | 3,30 cm |
| Width : | 14,00 cm |
| Width : | 14,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |