
2 Pcs Emergency Car Kit
Art. no : 10400900
2 Pcs Emergency Car Kit. Warning triangle and safety vest in pouch.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10400900 2 pcs Emergency car kit |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 105 |
| Color(s) : | Orange |
| Material : | Nylon. |
| Features : | Warning triangle and safety vest in pouch. |
| Weight : | 1115 gram |
| Length : | 44,00 cm |
| Height : | 6,00 cm |
| Width : | 8,00 cm |
| Width : | 8,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |