
LED Karabiner
Art. no : 10400400
LED Karabiner. Bright white LED. Metal.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10400400 LED Carabiner silver |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 320 |
| Color(s) : | Silver |
| Material : | Metal. |
| Features : | Bright LED. |
| Weight : | 38 gram |
| Length : | 9,50 cm |
| Height : | 1,40 cm |
| Width : | 5,00 cm |
| Width : | 5,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |