
Multi function knife
Art. no : 10400200
Multi function knife. 15 function knife with tin box.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10400200 Multi function knife |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 82 |
| Color(s) : | Silver |
| Features : | 15 functions: large blade, Philipps screwdriver, corkscrew, awl, leather needle, file, cap lifter with crate opener and 4 mm screwdriver , wood saw, sissors, fish scaler with hook disgorger, can opener, key ring |
| Weight : | 205 gram |
| Length : | 11,00 cm |
| Height : | 3,00 cm |
| Width : | 7,50 cm |
| Width : | 7,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |