
Crossing knife
Art. no : 10018300
Highresimages :
| Itemnumber : | 10018300 Crossing knife |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 82 |
| Color(s) : | Orange / Black Solid |
| Material : | Metal (stainless steel blade / aluminium handle). |
| Weight : | 104 gram |
| Length : | 18,70 cm |
| Height : | 1,20 cm |
| Width : | 2,90 cm |
| Width : | 2,90 cm |
| Country of origin : | CHINA |