
27" Balmain Golf Umbrella
Art. no : 19984982
27" Balmain Golf Umbrella. With hook handle. Polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19984982 PB 27" Golf umbr -silver/black |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 463 |
| Color(s) : | Silver / Black Solid |
| Material : | Polyester. |
| Features : | 27" umbrella with wooden handle in Pouch |
| Weight : | 535 gram |
| Height : | 98,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |