
Internet Phone
Art. no : 19542021
Internet Phone. This nicely designed Internet telephone complies to all Internet Telephony Software Providers (ITSP), for example: Skype and MSN Instant Messenger.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19542021 MM Internet phone |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 383 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | plastic |
| Features : | This nice design internet telephone complies to all Internet Telephony Software Providers (ITSP) |
| Weight : | 180 gram |
| Length : | 4,70 cm |
| Height : | 17,00 cm |
| Width : | 2,80 cm |
| Width : | 2,80 cm |
| Country of origin : | CHINA |