
20" 2-Section Umbrella
Art. no : 19547887
20" 2-Section Umbrella. Polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19547887 20" 2-section umbrella - red |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 469 |
| Color(s) : | Red |
| Material : | Polyester. |
| Features : | 20" umbrella in pouch, folded length 37,2cm |
| Weight : | 287 gram |
| Length : | 37,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |