
21.5" 3-Section Umbrella
Art. no : 19547835
21.5" 3-Section Umbrella. Polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19547835 21,5" 3-SECTION UMBRELLA BLACK |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 469 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | Polyester. |
| Features : | 21.5" 3-section umbrella in pouch, folded Length 25cm |
| Weight : | 325 gram |
| Length : | 27,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |