
23" Classic Umbrella
Art. no : 19547818
23" Classic Umbrella. 23" Umbrella with wooden handle and wooden shaft. Polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19547818 23" Classic umbrella -burgundy |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 461 |
| Color(s) : | Burgundy |
| Material : | Polyester. |
| Features : | 23" umbrella with wooden handle and wooden shaft. |
| Weight : | 410 gram |
| Length : | 89,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |